Qen (Deltar Ilir)

Shitet nga: XXX 05 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qeni i races Deltar Ilir eshte i paster eshte 2 vjeqar dhe ka karakter te mire dhe shume rojse per shpi.
Ky eshte nga kombinimi i Murgjes se Faruk Agushit dhe Lindes se Muhamet Nikqit. (murgja x linda = XHUFI )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim