Qen

Shitet nga: Xh 20 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Shum Te mir dhe i ndegjushem
Arsyja Pse e shes spo kom koh Te mirrem me Te
Qmimi Shum i volitshem
Per Me Shum Info .
Nr Te: 00 386 4 983 6708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim