Qen Tiger Rud

Shitet nga: Dritoni 04 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni tiger 2 vjeqar shum i ashper per lufta dhe per oborr arsyja se pe hieki esht se i kam edhe 3 tjere e nuk po pajtohen mund te me kontaktoni ne viber 0041763216656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim