Qen sharri

Shitet nga: Cufa 24 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni sharrit shum i mir per obor dhe per place nuk mun mi ik sen pa e pa asht shum i mir dhe besnik ndaj pronarit arsya si pe heki me duhet me shku ne prishtin me jetu per pun per at arsye nuk ka kush kujdeset per ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim