Qeni sharrit 15 mujsh

Shitet nga: lumi 17 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes klyshin esharrit ika 15muj esht i mir per oborr dhe nluft shkon shum shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim