Terrier Original

Shitet nga: Arian 18 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Esht vetem 1 muj e 2 jav esht i ngushem dhe i shtire ne njerz arsya qe dua ta shes esht se dua te bej nje pitbull per me shum ne kontakt 049360994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim