qen Hasky

Shitet nga: drilon 19 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Hasky, Mashkull, i vaksinum dhe ne shendet te mire qmimi 60, euro

+38649262238

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim