qen

Shitet nga: tummi 11 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
ky qen asht rojs per oborr dhe esht i shoqerus ka merak edhe me gjujt egercina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim