12 knojsi dhe 10 qura

Shitet nga: Burim 19 Nën 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Sheq 12 knojsi dhe 10 qura qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim