Dy papagaj

Shitet nga: shpejtim lloqi 23 Jan 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Dy papagaj me kafaz dhe ushqim per ni vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim