Pula amerikane

Shitet nga: astriti 04 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
kemi te gjitha llojet e pulave dhe zogjve amerikan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim