Shes pula dhe veze

Shitet nga: Skender 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes pula te llojeve te ndryshme si brahma, orpington, kokinkin e tjera poashtu shes edhe veze te ketyre llojeve. Per info kontaktoni ne 044391025 dhe 049748739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim