Shes pula te ndryshme

Shitet nga: Skender 11 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shea pula dhe veze te llojit kokinkin, orpington, brahma , italjanka etj. Per info kontaktoni ne 044391025; 049748739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim