bajm shitjen e pulav

Shitet nga: te kusha 23 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
bajm shitjen e pulav qurav dhe zhigjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim