Pellumba Mishi

Shitet nga: Meriton 24 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Pellumba mishi te sapo kapur (si dhe per shumim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim