Shesim bikat

Shitet nga: Rahim Fetaj 14 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes bikat jan te rritur te un Perafersisht jan prej 330 deri 420 kg Kan hanger bullgur elb dhe grur me garancion qmimi spas tregut Gjindemi ne REQAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim