Shitet Lopa

Shitet nga: Adhurim 30 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet lopa qumeshtore asht shum e urt i ka ba kater viqa t pestin e ka me radh lopen e dhajm me garancion i qet 15 litra qumesht dhe qumshtin shum te yndyrshem qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim