mjellm dhe gus

Shitet nga: coli 19 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes mjellm dhe gus 25 eruo copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim