Shgjeta indiane

Shitet nga: astriti 30 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shigjeta sherpen per gjyetin e shpezve te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim