Rollera-Patina me rrota

Shitet nga: Rollera-Patina me rrota 10 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Rollera
Jan original të markës FILA
Jan të përdorura

Arsyja pse dua ti shes është se nuk më bëjn më
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim