Rollera patina me rrota

Shitet nga: Rollera-patina me rrota 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Rrollera
Jan original të markës FILA
Jan të përdorura

Arsyja pse dua ti shes është se nuk më bë bëjn më
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim