shifter SRAM X-5

Shitet nga: dardan 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
ndrrusi shpejtsive SRAM X-5 me kabell dhe sajl

kontakto ne viber +38649133561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim