BEJM HAPJEN E PUSEVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PPN.UJEVARA.BEJM HAPJEN E PUSEVE 30 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ujvara vllezerit gashi kryejm keto sherbime hapjen e puseve me xheresi 1 Meter me gypa te vibruar te betonit fi 800 mbrendesia po ashtu bejm bartjen e dheut te pusit bejm dhe filtrimin e ujit me zhavor fr3 te xhitha keto sherbime kryhen me qmim te volitshem dhe ju mbrenda dites do ta zxhidhni problemin e ujit na kontaktoni jemi ne sherbimin tuaj ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim