Fustana elegant dhe solemn nga Suedia

Shitet nga: Butiku Rina DRENAS 08 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për femra
Butiku RINA me lokalet ne Prishtine dhe ne Drenas ofron fustana elegant dhe solemn per festat tuaja me qmime shum te mira.Te gjith fustanat jan te ardhur nga SUEDIA me kualitet te larte .Modele dhe ngjyra te ndryshme .049195076 per me shum na vizitoni www.facebook.com/butikurina ZBRITJE E MADHE PER NDER TE FESTES SE (8) MARSIT.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim