Kepuce per femra Nr 38 dhe Qante Prada

Shitet nga: Gentiana 30 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për femra
Shes kepucet dhe qanten Prada se bashku,kane ngjyre te njejte (ngjyre e gjlebert e qelt),per kombinime me veshje.Te dyja jane te reja vetem nje here te perdorura,Kepucet jane numer 38. Qmimi te dyja se bashku 30 euro
Per Kontanke per blerje ne numrat:
044-987-851
049-685-002

Mund te shkruani dhe ne viber..
Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim