Per MESHKUJ dhe FEMRA

Shitet nga: tafolli 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për femra
Shiten Teshat Gjermane,, pak te perdorura. po jan shum te ruajtura Pothuajse te reja. keto tesha. jam i interesuar me shite komplet. me nje qmim.jaaht zokonisht. te volitshem, arsyeja ashte. dote shkoje ne gjermani, ska kush merret me to. kam edhe shum te veres te nuk ikam bae foto. sasia afer 5000 copa. per ma shum edhe viber. 0037744-708-861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim