Veshje Kombetare

Shitet nga: Veshje Kombetare 17 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për femra
Veshje Kombëtare për femra dhe meshkuj për të gjitha moshat,
per me shume mund te vizitoni edhe : https://www.facebook.com/sofing.souvenire









VESHE,KOSTUM,TRADICIONAL,TRADICIONAL,KOMBTARE,VESHE,QIRA,ATIKE,TE VJETRA,MOTIVE,FLAMUR,FLAMUJ,SHQIPONJE,QIFTELI,SHARKI,KUQ,ZI,SHIPONJE,HART,KOSOVA,KOMB,JELEK,QILIM,KANAC,FUSTAN,SHAMIA,MAQIN,ETNIKE,E VJETER,E MOQME,RRETH, QAFORE,QYLYM,QILIM,SHIRITA, TE VOGLA,TE MDHA,VJEQARE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim