All Star TOM TAYLOR Numer 40

Shitet nga: Kena 30 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Patikat (All Stars) te firmes te njohur Tom Taylor,jan te ardhura nga Zvicrra,jane origjinale te reja dhe te pa perdorura siq mund ti shihni fotot.
Qmimi per keto eshte 50 Euro.

Kontakti:
044-987-851
049-685-002

Mund te shkruani dhe ne viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim