Pumat Adidas ( Ndrrim i mundshem )

Shitet nga: samsung 22 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten pumat adidas nr 44 - 2/3 Jan origjinale 100% dhe te ardhura nga jasht dhe jan pak te perdorura . Arsye e shitjes eshte se po me bin te mdhaja. Boj ndrrime . Qmimi i diskutshem Contact viber +37745571691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim