Shiten kepuc sportive Nike dhe Adidas

Shitet nga: Suharek 08 Dhj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për meshkuj
Jan te posaardhura nga jasht,jan pothuajse te paperdorura sic shihen ne foto nr.44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim