Ormani per rrym

Shitet nga: doni 08 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet ormani per rrym esht shum m i mir me krejt paisjet mbrenda .kush ja din vleren esht shum i mir dhe praktik vetem kontaktort qe jan te montum aty e kalojn vleren e 230 eurove
eshte i ardhur nga zvicerra 250qmimiviber 0038649666455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim