Aparatat per kontrollimin e tapografav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: universal 22 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Posedojm aparatat per regullimin dhe kontrollimin e tapografav po ashtu kemi edhe tapografa dhe shum pjes tjera rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim