Aparati i Akullores

Shitet nga: Kushtrim 19 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Therandë
Shitet aparati i akulloreve i firmes italiane Carpigian . Aparati eshte me pompa si dhe eshte ne gjendje te rregull .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim