Biliard

Shitet nga: Sami Abazi 23 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes Biliard te vogel ne gjendje te rregullt dhe me nje qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim