Bleaching lamp per zbardhimin e dhembeve

Shitet nga: elesa 03 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
llamp per zbardhimin e dhembeve, perdoret vetem nga personeli i stomatologjike dhe ne ordinance, stomatologjike, e lire shume praktike ne gjendje te mire teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim