Ddj ergo-v

Shitet nga: Ddj ergo 23 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ddj ergo -v paisje per dj profesionale ne gjendje prefekte e perdorur pak koh dhe laptop macbook fotot jan reale
Kontakti edhe viber +37744401494

Dynacord jbl ev dyr dritare vw bmw mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim