Gitare

Shitet nga: Mersel 23 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Therandë
Shiten 3 gitare . 2 gitare elektronike dhe 1 gitare klasike .jan ne gjendje te mir per me shum telefononi ne numrin e telefonit 044-387-477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim