Goma

Shitet nga: xxx 24 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shes gomat 165.75.14
si dhe 3 bandash te hekurit per audi 80
gomat ja nga 10 ero copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim