Kabinë për skarë

Shitet nga: Halil 15 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet kabina për skarë e cila është e kompletuar dhe ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes per qdo te interesuar le te kontaktojn ne numrat 044/176/002 & 049/176/002.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim