Kasat e dyrve

Shitet nga: Tafolli 27 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shiten Kasat e Dyrve jan te reja Sllovene me shtog 0,75 dhe 0.90 per ma shum info. 044 708 861 baj ndrrim me gjdo qe me konvenon, jan mbi 50 copa qmim shum shum te volitshem 9 euro komplet rami, Ai qe i merr krejte. me mir kuptim ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim