Korrika , tavolina me qera 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian Muleta Sot 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Japim korrika , tavolina me qera per ndeja te ndryshme. Tavolinat dhe korrikat posedojne edhe mbulesa dekoruese ,po ashtu kemi tavolinen dekoruese per qift .
Kontaktoni dhe rezervoni ne nr:
049 30 64 93
049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim