Kosh per miser shum vjeqar - antik

Shitet nga: Vehbi 20 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
I pershtatshem per ekspozim ne ambiente si: hotieleri dhe parqe ku mund te verehet puna me dor para shum vitesh
Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim