Kufije per provim

Shitet nga: Kufie 29 Qer 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Kufjet qysh jan origjinal nga kina i shesim 20 €
mirpo nuk ju kryn pune sepse kan disa gjera qe nuk bejn mir .
Keto qe po ja them une te gjitha qe i shesin ne merrjep i kan keshtu:
Mikrofoni qe e kan fabrikisht nuk nuk jep za mir edhe ai qe i flet ti ndegjon shum shum pak
Magnetat qe futen ne vesh i kan 3mm X 3mm (jane te mdhaja per me i fut ne vesh , veshtir futen edhe veshtir nxerren)
magneti qe i nxerr nga veshi eshte i vogel 6mm x 6mm (veshtur po thuaj se nuk mun me me majt te veshi per mi nxerr)
Integralli kryesor mrena eshte fabrikisht kinez edeh nuk qendrojn digjen sepse punon me 18 V dmth dy bateria nga 9 volt
Ne i kemi porosit disa gjera shtes edhe i kemi modifiku edhe dalin me 35 € dhe kan keto ndryshime
Kablla me mikrofon origjinal te ndegjuseve qe nihet super.
Magneta te vegjel per vesh qe hyn edhe dalin nga veshi leht edhe ndegjohen super.
Magneti qe i nxerr nga veshi me nje pjes te gjat per ta fut ne vesh>
Integrallin kryesor origjinal qe nuk dogjet edhe punon me nje bateri 9V me garancion.

Te gjitha i keni ne foto per ti krahasu.

Dmth keto ndegjueset qysh jan te reja qysh i shesin tjert me ka 40 euro une i shes 20 Euro (te rejat jan qysh vin fabrikisht por nuk japum garancion)
049769183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim