Lazer

Shitet nga: egzon 05 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
shitet lazeri me 4 lloje te figurave ne ngjyre te kuqe
(rrethi, zemre, ylli, dhe pika shiu). figurat mund te bllokohen gjat gjith kohes te qendroj vetem njera dhe mund te leshohen ne levizje ne qfare shpejtesie deshironi ju.
mund te vendoset ne mure te shtepis ose te lokalit.
ne celular nuk pranohen thirrjet vetem sms, ju lutem shkruani ne email. Faleminderit per mirekuptim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim