Limona

Shitet nga: xxx 12 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes disa limona: Limonat jan shum shum
te mir dhe jan 3 llojsh limona
kemi edhe limon shun te mdhej
qmimi sipas madhsis se limonav
javlen te vinine ti shikoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim