Limona

Shitet nga: xxx 02 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes limona te shum llojshme limonat jan shum te tmir mundeni me ardh dhe me i pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim