Limona

Shitet nga: xxxx 05 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes disa lloj te limonav
Kemi limona dhe jan shum shum te mir
limonat kan qmimin sipas madhsis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim