Luzhnica

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Driton 14 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes kontinjerin
Kontinjeri esht i pershtashem per zyre biro.
Esht i izolun mrena me steropoll me parket
Ka instalim te rrymes komplet
Me kabell te internetit
Dhe klimen e ka me dy dritare me roleta
Gjatsia esht 7 meter
Gjersia esht 3 meter
Bej ndrrim edhe me wetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim