Makine shkrimi

Shitet nga: egzon 05 Dhj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Therandë
shitet makina qe shkruan ne lloje te ndryshme te drurit.
ka 14 simbole, makina eshte me rrym, ben nxemjen permes rrymes dhe pastaj per 3 minuta eshte gati te shkruash apo te vizatosh ne dru.
ju lutem shkruani ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim