Makineri per qarjen e drunjeve (KOKA TE MOTORIT)

Shitet nga: Remzi 23 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
SHESIM DHE VETEM KOKA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME TE MOTORIT PER QARJEN E DRUNJEVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim